Samsung

Samsung Teknofish’ten alınır. Çünkü tüm Samsung ürünlerine ait son teknoloji Teknofish tarafından takip edilir ve uygun fiyat, taksit seçenekleri ile size sunulur. Kurulum desteğimiz sayesinde vakit kaybetmeden yepyeni Samsung ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şık tasarıma sahip Samsung buzdolabı, yiyeceklerinizin uzun süre tazeliğini koruyabilmesi için özel saklama kaplarına sahiptir. Samsung buzdolabı yiyeceklerinizi korumak üzere geliştirilmiş Multi Flow, Cool Booster, Cool Curtain gibi benzersiz teknolojilere sahiptir. Mutfağını bambaşka bir görünüm katacak Samsung buzdolabı ön yüzündeki dijital ekranı ile tüm bölümlerin sıcaklıklarını ayrı ayrı görebilirsiniz.

Samsung klima, sıcak yaz günleriniz için en iyi yardımcınızdır. Sadece ortamı soğutmakla yetinmeyen bu ürünler aynı zamanda ortamdaki aşırı nemi alarak boğucu bir hava oluşmamasını önler. Bir Samsung klima hassas alıcıları ile aç/kapa klimalara oranla %31’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bir klima zamanla içerisinde oluşan nem nedeniyle bakteri üretebilir ancak Samsung klima kendini temizleyi bilen sistemi sayesinde bakteri ve mikrop oluşumunu önler.

Giysilerinizin uzun süre dayanıklı kalması için onları nasıl kullandığınızdan da öte nasıl yıkadığınız da çok önemlidir. Samsung çamaşır makinesi Eco Bubble özelliği sayesinde giysilerinizi hem tertemiz yapacak hemde aşınmalarını önleyecektir. Eco Bubble, Samsung çamaşır makinesi için aynı zamanda soğuk suda dahi verimli çalışmasını sağlayan bir özelliktir.

Bir bulaşık makinesi, elde yıkamaya göre su tasarrufu sağlarken Samsung bulaşık makinesi özel iç dizaynı sayesinde 5 lt’ye varan su tasarrufu sağlar. Ayarlanabilir sepetlere ve yarım yük yıkama özelliğine sahip Samsung bulaşık makinesi aynı zamanda çocuk kilidi ile de güvenlidir. Tüm bunların yanında kurutmada A sınıfı enerji tasarrufu sağlar.

Samsung klima fırsatları için bizi takip etmeyi unutmayın. Son teknolojiye sahip bu ürünler dayanıklılığını ve verimlerini uzun yıllar koruyacaklardır. Samsung bulaşık makinesi kampanyası ve Samsung çamaşır makinesi kampanyası evlenecek çiftler için sokağa atılmayan para anlamına gelmektedir..Ucuz Samsung buzdolabı, diğer buzdolapları ile aynı hatta çok daha fazla özelliğe sahiptir. Samsung beyaz eşya her zaman en uygun fiyatlar ile Teknofish’te. Samsung kalitesini sizlere her zaman öneriyoruz.