Vestel

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticilerinden olan Vestel, Teknofish’ten kurulum desteği ve hızlı teslimat avantajlarıyla sizleri bekliyor. Vestel beyaz eşya ve klima grubundaki tüm ürünleri bulabileceğiniz Teknofish satış sonrası hizmetleriyle de size destek olacaktır.

Inverter klima teknolojisini geliştirerek, normal bir klimadan %40 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan Vestel klima, yazın serin kışın ise sıcak bir ortamı hem eviniz hem de iş yeriniz için sağlamaya hazır. -15 ile +53 °C arasında çalışabilen Vestel klima aktif karbon filtresi sayesinde kötü kokuları ve bakterileri önlüyor. Follow me özelliği ise sıcaklık sensörünün klimanın durduğu yerde değil kumanda da bulunması sayesinde sizin bulunduğunuz noktanın sıcaklığını ölçümleyerek ortamı ısıtıyor ya da soğutuyor. Vestel klima tüm bu özellikleri özel dizaynı sayesinde son derece sessiz bir şekilde ve sizi rahatsız etmeden sağlamaktadır. Turbo özellikli Vestel klima, ihtiyacınız olduğunda tüm ortamı bir anda soğutabiliyor.

Vestel beyaz eşya grubuna ait Vestel buzdolabı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ve yiyeceklerinizin en uzun süre tazeliğini koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. 0 derece bölmesi ile Vestel buzdolabı içindeki özel alan sıcaklığın sabit tutulmasını sağlayarak et, tavuk ve sebzelerinizin uzun süreli tazeliğini korur. 3D soğutma ile Vestel buzdolabı içindeki yiyecekler tüm yönlerden ve en önemlisi eşit olarak soğutulur. Eko ve tatil moduna sahip Vestel buzdolabı siz nasıl isterseniz o şekilde çalışıyor.

Hassas çamaşırlar için geliştirilen elde yıkma teknolojisi, 30 derecede ve uygun sıcaklıkta hassas giysilerinize zarar vermeden temizlenmesini sağlamakta ve sadece Vestel çamaşır makinesi ile bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Tüm giysilerinizin kırışıksız temizlenmesi için kırışık azaltma fonksiyonu ve hijyen sağlayan yüksek sıcaklıkta yıkama fonksiyonları yine Vestel çamaşır makinesi ile size sunulmakta.

Vestel bulaşık makinesi kir sensörü ile sizin yerinize ne kadar su ve enerji harcayacağına karar verir. Dünyadaki en hızlı yıkama fonksiyonlarından biri olan jetwash f18 ile sadece 18 dakikada tüm bulaşıklarınız tertemiz olacak. Vestel bulaşık makinesi ecowash özelliği ile A sınıf enerji harcamasıyla her zaman tasarrufu ön planda tutar.