Bosch HBF534EH1T Fırın Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın 8 Programlı Antrasit gri
Bosch HBF534EH1T Fırın Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın 8 Programlı Antrasit gri
Bosch HBF534EH1T Fırın Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın 8 Programlı Antrasit gri
Bosch HBF534EH1T Fırın Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın 8 Programlı Antrasit gri
Bosch HBF534EH1T Fırın Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın 8 Programlı Antrasit gri

Bosch HBF534EH1T Fırın Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın 8 Programlı Antrasit gri

Marka : BOSCH
Fiyat : ₺3.299,00(KDV Dahil)

 

2 Yıl Bosch Garantili , Ücretsiz Kargo ve Kurulum, Kat Teslimatı , Kapalı Kutu

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır

 

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

 

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ..

 

 

Ürün Detayları

Bosch HBF534EH1T Ankastre Fırın Antrasit


Yemekleriniz İçin Eşsiz Performans

Birbirinden lezzetli yemeklerinizi kolay bir şekilde yapabilmeniz için üstün özelliklere sahip olarak geliştirilmiş bu özel fırın, sunmuş olduğu mükemmel pişirme özelliği sayesinde hem zahmetsiz hem de kısa sürelerde yemeklerinizi hazır ediyor.


3 Boyutlu Hava Fonksiyonu

3 boyutlu hava fonksiyonu sayesinde eş zamanlı olarak 3 seviyeye kadar pişirme imkânı sunar. Başka bir deyişle ısının 3 tepsiye kadar dengeli ve eşit bir şekilde dağıtımını sağlayarak tüm yemeklerinizin aynı anda ve eşit şekilde pişmesine neden olur.


Ergonomik Kolay Tasarım

Ergonomik kolay tasarımı herkesin rahatlıkla kullanması için geliştirilmiştir. Dokunmatik kırmızı LED ekranı ile saati ve pişirme sürelerini çok rahat şekilde ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda fırınınızı daha kolay şekilde kontrol etmeye yardımcı olur.


Kolay Temizlik Sağlar

Pişirme sırasında, leke tutmayan özel yüzeyi sayesinde oluşan yemek artıklarının buhar olmasına neden olur ve yüzeye yapışmalarını engeller. Bu durum ise kullanım sonrasında çok daha rahat bir şekilde temizlik yapabilmenizi sağlar.


Teleskopik Raf Sistemi

Teleskopik raf sistemi tepsilerinizi güvenli ve zahmetsiz bir şekilde içine yerleştirmenize olanak verir. Aynı zamanda eşit ısı dağılımı sağladığı için de kullanım sırasında tepsilerinizin yerini değiştirmenize gerek bırakmaz. Tüm yüzeyler dengeli şekilde pişerken, özellikle hamur işlerinde yiyeceklerinizin içi ve dışı eşit sürelerde pişer.


Güvenlikli Yapı

Kullanım sırasında oluşan sıcaklığı dışarıya vermeyerek daha güvenli bir kullanım sunmasının yanında conta ve sağlam dış camı hem güvenlik hem de enerji tasarrufu sunar.

 

Renk
Antrasit
Program
8
Ürün Boyutları (YxGxD)
59.5 x 59.4 x 54.8
Enerji Sınıfı
A
Garanti Süresi (Ay)
24
Kullanım Şekli
Ankastre
Hacim
66 LT