Bosch KDN76AIF0N 581 Lt. A++ Çift Kapılı Inox Buzdolabı
Bosch KDN76AIF0N 581 Lt. A++ Çift Kapılı Inox Buzdolabı

Bosch KDN76AIF0N 581 Lt. A++ Çift Kapılı Inox Buzdolabı

Marka : BOSCH
Fiyat : ₺9.589,00(KDV Dahil)

 

3 Yıl Bosch Türkiye Garantili , Ücretsiz Kargo ve Kurulum , Kapalı Kutu

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ..

 

 

 

 

Ürün Detayları

Bosch KDN76AIF0N A++ 581 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı


Uzun Süreli Tazelik

Meyve sebzeler için en uygun nem oranını ayarlayan özel tasarım çekmece ve et, balık ürünlerinde bakteri oluşumunu engelleyen düşük sıcaklıklı hijyenik çekmece sayesinde ürünler sağlıklı ve uzun süre tazeliğini koruyabilecek şekilde muhafaza edilmektedir. VitaFresh plus bölmeleri, ürünlerin besin değerlerinin kaybolmasını engelleyecek optimum saklama koşullarını oluşturmaktadır.


LED Aydınlatma Sistemi

Uzun ömürlü LED aydınlatma sistemi sayesinde buzdolabı içerisinde eşit bir aydınlatma sağlanmaktadır. Günün her saatinde parlama olmaksızın buzdolabı içerisindeki ürünler rahatlıkça görülebilmektedir.


Fan Destekli Hava Akımı Sistemi

MultiAirflow teknolojisi sayesinde fanlar ile desteklenen hava akımı sisteminde nem seviyesi ve sıcaklık eşit seviyelerde tutularak sürekli bir hava değişimi sağlanmaktadır. Böylece ürünlerin kokularının birbirine karışması engellenmekte ve dolap içi kötü koku oluşumlarının önüne geçilmektedir.Hızlı Soğutma Özelliği

Etkin hava dolaşımı sayesinde buzdolabı içerisindeki dalgalanma seviyeleri minimuma indirilmekte ve ürünlerin soğuma süreleri azaltılmaktadır. Birbirinden bağımsız olan soğutma ve dondurma bölümlerinde aktiviteler ayrı ayrı kontrol edilebilmektedir.


Kullanışlı Tasarım

581 litrelik toplam hacmi ve 124 litre No Frost dondurucu bölme özelliği sayesinde çok daha fazla ürün için geniş hacimli bir kullanım alanı sağlamaktadır. Kolaylıkla çıkarılabilir olan özel tasarım cam raflar, uzun süreli kullanımlar sonra bile leke tutmamakta ve kirlenmesi halinde rahatlıkla temizlenebilmektedir.


Verimli Enerji Kullanımı

A++ enerji sınıfına dahil olması sayesinde minimum enerji ile maksimum performans sergilemektedir.

Renk
Inox
Ürün Tipi
Çift Kapılı
Enerji Sınıfı
A++
Garanti Süresi (Ay)
36
Soğutucu Net Hacmi
418 lt
Dondurucu Net Hacmi
124 lt
Toplam Net Hacim
542 lt
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kullanım Şekli
Solo