Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı
Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı
Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Marka : BOSCH
Fiyat : ₺11.599,00(KDV Dahil)

 

3 Yıl Bosch Türkiye Garantili , Ücretsiz Kargo ve Kurulum , Kapalı Kutu

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır

 

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ..

 

 

 

 

 

 

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 Lt No Frost Buzdolabı, geniş iç hacmi ile ev ve ofisler için ideal buzdolabı seçenekleri arasında yer alır. Alttan donduruculu Bosch No Frost buzdolabı, Vita Fresh sistemi ile iki kata kadar uzun süreyle besinlerinizi taze tutar. Lezzetten taviz vermeden yiyecek ve içeceklerinizi muhafaza eden Bosch No Frost buzdolabı, sağlıklı beslenme bakımından ihtiyaç duyduğunuz her an yardımınıza koşar. Kahvaltılık, günlük yemekler, et ve süt ürünleri, sebze ve meyveler Bosch No Frost buzdolabı ile uzun süre taze bir şekilde tüketilmek üzere muhafaza altına alınır. 

Dört Mevsim Taze ve Lezzetli Gıdalar 

 • Eco Mode ile buzdolabınız ekonomik koşullarda çalışır. Tek düğmeye basılmak suretiyle devreye girebilen Eco Mode, soğutma işlenini oldukça düşük enerji tüketimi ile sağlar. 
 • Tatil modu evde olmadığınız zamanlar buzdolabı sıcaklığını sabit seviyelerde tutarak gıda bozulmalarına karşı tedbir alır. Hem soğutucu hem de dondurucu bölme için enerji israfını önleyecek şekilde otomatik olarak çalışır.
 • No Frost özelliği ile buzdolabında karlanma ve buzlanma sorunları oluşmaz. Geleneksel buzdolaplarının zahmet verici kar ve buz temizleme işlemlerini sizin yerinize yürütür. Kademeli ve otomatik bir şekilde sorunu önleyerek size zaman kazandırır.
 • Super Freezing özelliği dondurulmuş gıdaları buzdolabında depolamak istediğinizde gıdaların mevcut buz yapısında çözülmeye fırsat vermez. Üstelik buzdolabına yeni eklenen dondurulmuş gıdaları daha hızlı koruma altına alır. 
 • Big Box çekmecesi özellikle büyük boyutlara sahip gıdaları muhafaza etmede büyük kolaylık sağlar. Üst çekmecesi ve camdan rafı çıkarılınca uzun boyutlarda gıdalar için de elverişli ortam hazırlar. 
 • Super Cooling işlevi etkinleştirildiğinde,  yeni alınıp dolaba konulan gıdalar daha çabuk soğur. Aynı zamanda buzdolabındaki diğer besinlerin de ısınmasını önler.

Öne Çıkan Teknik Özellikler 

 • Ürün Tipi : Kombi Tipi 
 • Enerji Sınıfı : A+++
 • Toplam Brüt Hacmi : 682 Lt
 • Dondurucu Bölme Net Hacmi : 140 Lt
 • Soğutucu Bölme Net Hacmi : 479 Lt
 • Dondurucu Özelliği : No Frost
 • Elektrik Kesintileri İçin Saklama Süresi : 30 Saat 
 • Kontrol Paneli : Dijital 
 • Kullanım Şekli : Solo 
 • Ses Seviyesi : 40 dB
 • Ürün Rengi : Inox
 • Yıllık Enerji Tüketimi : 252 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD) : 186 x 86 x 84 cm

Buzdolabında Global Marka Farkı 

Bosch firması 1933 yılında Almanya'da kurularak beyaz eşya sektöründe faaliyete başlamıştır. Alman iç pazarında tüketici ihtiyaçlarına etkili çözümler sunarak beğeni toplayan Bosch, kısa sürede dünya genelinde tanınmış bir marka haline gelmiştir. Üretim tesislerinde modern teknoloji olanaklarını kullanarak kaliteli ürünler ortaya çıkaran firma, müşteri memnuniyetini önemli bir prensip olarak kabul eder. Satış aşamasında sunduğu hizmetle yetinmeyen Bosch, satış sonrası destek birimleri ile müşteri taleplerine uygun çözümler sunar. Bosch, geniş ürün gamı ile farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayarak global bir marka haline gelmiştir. 

Konforlu ve Pratik Kullanım Koşulları 

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 Lt No Frost Buzdolabı; Super Freezing, Super Cooling, tatil modu ve No Frost özellikleri ile buzdolabı kullanımında çığır açar. Oldukça pratik kullanım olanağı sağlayan çok sayıda otomatik programlama avantajı ile buzdolabı kullanımını esnek ve kullanışlı hale getirir. A+++ enerji sınıfının avantajlarını başarılı bir şekilde bütçenize yansıtır. İç ve dış dizaynı ile mutfağınıza şık bir görünüm katarken, besin maddelerinizi son kullanma tarihlerine kadar güvenli bir şekilde taze tutar. Yiyecek ve içeceklerinizi dört mevsim boyunca taze bir şekilde tüketmek için Bosch No Frost buzdolabını tercih edebilirsiniz.  

 

Renk
Inox
Ürün Boyutları (YxGxD)
186x86x84
Ürün Tipi
Kombi
Enerji Sınıfı
A+++
Garanti Süresi (Ay)
36
Soğutucu Net Hacmi
479 lt
Dondurucu Net Hacmi
140 lt
Toplam Net Hacim
619 lt
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kullanım Şekli
Solo