Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı
Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı
Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı
Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı
Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı
Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı

Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost Beyaz Buzdolabı

Marka : BOSCH
Fiyat : ₺6.879,00(KDV Dahil)

3 Yıl Bosch Türkiye Garantisinde, Ücretsiz Kargo Ve Kurulum, Kapalı Kutu

 

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

Bosch KGN86DWF0N 682 Lt. A++ Kombi Beyaz Buzdolabı

 

Serie | 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı 186 x 86 cm Beyaz
KGN86DWF0N

Bosch no-frost buzdolaplarıyla uzun süreli tazelik mutfağınızda!

  • NoFrost: buz oluşmasına karşı koruma sayesinde artık buz çözdürme işlemine gerek kalmaz.
  • Fan destekli MultiAirflow, cihazın her tarafındaki hava dolaşımını artırarak nem seviyelerini ve sıcaklığı üstten alta kadar aynı seviyede tutar.
  • Geniş hacimli buzdolapları yiyecekler için daha fazla alan sunar.
  • Çekilebilen cam raflar sayesinde yiyecekleri buzdolabından kolayca alınıp geri konulabilir.
  • LED aydınlatma özelliğiyle buzdolabının içinde homojen bir aydınlatma sağlar.
  • Dondurucu alanında tam esneklik sağlayarak kullanımı kolaylaştırır.
  • Çekilebilen cam raflar sayesinde artık buzdolabınızdaki her şeye rahatça ulaşabilirsiniz.
  • Kapı kapalı değilken veya başka bir hata meydana geldiğinde sesli veya ışıklı uyarı sinyali verir.

Öne Çıkan Özellikleri

 

 

Daha geniş saklama alanı

 

 

BigBox size çok geniş hacimli bir alan sunar. Bu sayede örneğin büyük bütün bir hindiyi veya uzun bir kuzu kolunu saklayabilirsiniz. Üstelik BigBox bölmesinin üst çekmecesini ve aradaki cam rafı kaldırabilir ve böylece daha uzun yiyeceklere yer açabilirsiniz. VarioZone özelliği sayesinde dondurucu bölmesindeki tüm çekmeceler kolayca çıkarılabilir ve böylece gerektiğinde daha fazla alan kazanılır. Bu alanda isterseniz 3 katlı kocaman bir doğumgünü pastasını saklayabilirsiniz. VarioZone size geniş ve esnek bir dondurucu alanı sunar.

 

Artık buz çözmeye son.

 

 

Buzdolabındaki buzların elle çözülmesi çok sinir bozucu ve zaman alıcı olabilir. NoFrost özelliğine sahip yeni buzdolaplarımız sayesinde, bu görevi yapılacaklar listenizden kolayca kaldırabilirsiniz. Sıradan buzdolaplarının aksine, NoFrost buzdolabındaki hava nemi kalıcı olarak, sık sık çözülme yapılan merkezi bir soğutma ünitesinde toplanır. Ortaya çıkan yoğuşma, buzdolabının dışına yönlendirilir ve buharlaşır. Böylece NoFrost, buzdolabınızı sadece buzdan değil aynı zamanda elle çözme ihtiyacından da korur. Bunun yerine biraz dondurmanın tadını çıkarın.

 

 

 

Sıcak hava koridorunu kapatır.

 

 

Buzdolabının açılması sıcak havanın içeri girmesine ve içerdeki gıdaların bozulmasına neden olur. SuperCool işlevinin etkinleştirilmesi, içerideki yiyecekleri izole etmek için buzdolabının sıcaklığını hızla düşürür. Aynı zamanda yeni eklenen gıdaların daha hızlı soğutulmasını sağlar. Sıcaklık sadece bir düğmeye basarak düşürülür (en düşük 2 °C). Gereksiz güç sarfiyatını önlemek için bu işlev, yaklaşık altı saat sonra otomatik olarak kapanır. Supercool, eski ve yeni yiyeceklerinizi akıllı bir öngörü ile taze tutar.

 

Mükemmel saklama koşulları!

 

 

Buzdolabının hem iç hem de dış yüzeyine yerleştirilmiş sensörler, cihazın içindeki sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Böylece yiyecekler buzdolabında daha uzun süre bozulmadan ve gerçek tadında saklanabilir.

 

 

 

En üstten en alta kadar taptaze.

 

 

Yiyeceklerini buzdolabının içine yerleştirmek zor olabilir: Bazı bölmelerde taze kalırken, diğerlerinde kuruyabilirler. Fan destekli MultiAirflow, cihazın her tarafındaki hava dolaşımını artırır ve sıcaklık ve nem seviyelerini üstten alta kadar eşit seviyede tutar. Dolayısıyla dalgalanmalar en aza indirilir ve soğutma süreleri azaltılır; yiyeceklerinizin taze kalmasına ve lezzetini korumasına yardımcı olur.

 

Dondurulmuş gıdaları çözülmeye karşı korur.

 

 

Dondurucuya yeni yiyecekler eklenmesi, iç sıcaklığı yükseltir; bu da çözülmeye ve lezzet kaybına neden olabilir. SuperFreezing işlevi, yeni yiyeceklerin çabucak dondurulmasını ve böylelikle dondurucu içerisindeki diğer gıdaların buzunun çözülmesini önler. Otomatik dondurma fonksiyonlu cihazlar, gerekli sıcaklığa erişildiğinde normal işletime dönerek enerji israfını engeller. Sonuç olarak, dondurulmuş gıda, yeni yiyecek eklendiğinde bile lezzetini korur.