Bosch SMS44DI00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DI00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Marka : BOSCH

3 Yıl Bosch Türkiye Garantisinde, Ücretsiz Kargo ve Kurulum, Kat Teslimi

 

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

 

 

 

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

 

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ..

 

 

Bosch SMS44DI00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DI00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi, fonksiyonel ve pratik yapısıyla mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Kullanışlı bulaşık makinesi, genişletilebilen iç hacmiyle 12 kişilik yıkama kapasitesine ulaşıyor. Yoğun, eko, hızlı 45 º C ve hızlı 65 º C programları kullanıcıya farklı tipte yıkama seçenekleri arasından seçim yapma şansı veriyor. Bosch bulaşık makinesi, paslanmaz çelik tabanı ve iç malzemesiyle uzun ömürlü bir yapı sunuyor. Yıkama esnasında çocukların bulaşık makinesiyle oynamasını engelleyen elektronik çocuk kilidi güvenli bir kullanım sağlıyor. Hızlı yıkama seçeneği, bulaşıkları 60 dakika zarfında yüksek sıcaklıkla yıkıyor, duruluyor ve kuruluyor. Bulaşıklar, kısa sürede tertemiz ve kullanıma hazır hale geliyor.

Sessiz, Hijyenik ve Enerji Tasarruflu Bulaşık Makinesi

• Bosch tarafından geliştirilen yenilikçi Active Water teknolojisi, elektrik ve su tüketimini minimum seviyeye indirirken çalışma verimliliğini ise maksimum boyuta çıkarıyor. Aynı zamanda çevre dostu da olan teknoloji doğaya duyarlı kişiler tarafından son derece beğeniyle karşılanıyor.

• Sürekli bulaşık biriktirme ve tam kapasite kullanım yapma zorunluluğunu ortadan kaldıran yük sensörü yıkanacak olan bulaşık miktarına göre su ve enerji kullanımı gerçekleştiriyor. Böylece yük sensörü yıkanacak bulaşık miktarı az olduğunda daha az su ve enerji tüketimi yaparak gereksiz sarfiyatın önüne geçmiş oluyor.

• Yüksekliği ayarlanabilen 3 katlı Rackmatik sepet sistemi sayesinde üst kısım doluyken dahi alçaltılıp yükseltilebiliyor. 5 cm’ye kadar yapılan yükseklik değişimi sonrasında bulaşık makinesi içerisinde fazladan kullanım alanı yaratılmış oluyor. Esnek kullanım sağlayan sepet sistemi üst kısma bardakların, alt kısma ise tencere ve tabakların rahat şekilde yerleştirilmesini mümkün kılıyor.

• Bosch bulaşık makinesinin fırçasız ve oldukça sessiz bir şekilde çalışan Eco Silence Drive motoru yüksek randımanlı olmasının yanı sıra uzun ömürlü yapısıyla da dikkat çekiyor. Dayanıklı motor Bosch tarafından 10 yıl garantiyle kullanıcıların beğenisine sunulan bulaşık makinesinin sağlamlığını gözler önüne seriyor.

• Maksimum hijyenik performans sergileyen Ekstra Hijyen seçeneği bulaşık durulaması ile ilgili titiz davranan kişiler ve çocuklu aileler için hiçbir çekinceye yer bırakmıyor.10 dakika süreyle 70 º C sıcaklıkla yıkanan ve ardından durulanan bulaşıklar tertemiz bir şekilde kullanıcılarla buluşuyor.

• Su sertlik derecesi cam ve porselen gibi hassas ürünler üzerinde çeşitli olumsuz etkilere neden olabiliyor. Bosch, hassas ürünlerin kireçlenme ve matlaşma gibi istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmaması için geliştirdiği cam koruma teknolojisiyle su sertlik derecesini düzenliyor ve net şekilde temizlenmelerini sağlıyor.

Teknik Özellikler

• Program Sayısı: 4

• Yıkama Kapasitesi: 12 kişilik

• Enerji Sınıfı: A+

• Ürün Boyutları: 84.5 x 60 x60 cm

• Ürün Ağırlığı: 43.2 kg

• Yıllık Enerji Tüketimi: 290 kWh

• Su Tüketimi: 12 lt / program

• Ses Seviyesi: 52 dB

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Bosch

Kurulduğu günden itibaren yer aldığı tüm sektörlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bosch, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya modelleriyle girdiği evlerde kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Bosch, satış temsilcilikleri ve teknik servisleriyle Türkiye’de de uzun süredir hizmet vermeye devam ediyor.

Basit Kullanım Adımlarıyla Çalışmaya Hazır

Bosch bulaşık makinesi, basit kullanım adımlarıyla çalışmaya hazır hale geliyor. Öncelikli olarak yıkama gerçekleştirmek için gerekli olan deterjan, tuz ve parlatıcı hazneleri dolduruluyor. Ardından yıkanmak istenen bulaşıklar sepetlere yerleştiriliyor. Son olarak bulaşıkların ne yoğunlukta ve ne sürede yıkanacağı gibi detaylar program seçimiyle belirleniyor. Program seçimi yapıldıktan sonra bulaşık makinesi hemen çalıştırılabiliyor.

 

 

 

 

Renk
Inox
Program
4
Kapasite
12 Kişilik
Ürün Boyutları (YxGxD)
85x60x60
Ürün Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
A+
Garanti Süresi (Ay)
36