Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Marka : BOSCH
Fiyat : ₺4.299,00(KDV Dahil)

3 Yıl Bosch Türkiye Garantisinde, Ücretsiz Kargo Ve Kurulum, Kapalı Kutu

 

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

 

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

 

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ..

 

 

Bosch SMS44DW00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DW00T A+ 4 programlı bulaşık makinesi, kullanım rahatlığı sunan teknolojisi sayesinde mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Enerji verimliliği sonuçları son derece yüksek olan A+ enerji sınıfı bulaşık makinesi, hızlı yıkama seçenekleriyle zaman tasarrufu konusunda da kullanıcıları memnun ediyor. Kullanım esnekliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Bosch bulaşık makinesi, yükseklik ayarlaması yapılarak 5 cm’e kadar aşağıya ya da yukarıya çekilebilen 3 katlı Rackmatik üst sepeti sayesinde uzun ya da büyük bulaşıklar için ekstra alan yaratabiliyor. Bulaşık makinesi, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan tabanı ve iç haznesiyle uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Elektronik çocuk kilidi, makinenin çalışmasını engelleyecek nitelikteki müdahalelerin önüne geçerek güvenli bir çalışma sağlıyor.

Hassas, Hızlı ve Hijyenik Yıkama Seçenekleri

• Bosch bulaşık makinesi, özen gösterilen porselen gereçlerin ya da cam ürünlerin hasar görmeden, kireçlenmeden ve korozyona uğramadan yıkanmaları için suyun sertlik derecesini otomatik olarak ayarlıyor ve hassas bir biçimde yıkanmalarını sağlıyor.

• Özellikle bebekleri olan aileler, bulaşık temizliği konusunda daha hassas hareket ediyor. Bosch’un bu noktadan yola çıkarak geliştirmiş olduğu Hijyen Plus teknolojisi, kullanıcılara yıkama ve durulama konusunda net çözüm sunuyor. 10 dakika süreyle yüksek sıcaklıklarda yıkanan ve durulanan bulaşıklar, güçlü şekilde temizlenmiş oluyor.

• Zaman erteleme fonksiyonu; uyurken, iş saatlerinde ya da ev dışında bulunulan herhangi bir zaman diliminde bulaşık makinesinin seçilen programda çalışmasını sağlıyor. Böylece kullanıcı, zamanını en verimli şekilde değerlendirmiş olurken bulaşıklarını da istediği saatte yıkanmış ve hazır olarak karşısında buluyor.

• Az sayıda bulaşığı olan, bulaşık makinesini dolduramayan ya da bulaşıklarını uzun süre bekletmek istemeyen kullanıcılara yönelik bir olanak olarak kendini gösteren yük sensörü, yük miktarını tespit ediyor ve istenen miktarda bulaşığın su ve elektrik tasarrufu yapılarak yıkanmasını mümkün duruma getiriyor.

• Active Water teknolojisi, bir taraftan enerji tüketimini düşürürken diğer taraftan performansın yukarı çıkmasını sağlıyor. Su dağıtımı ve filtre teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu elde edilmiş oluyor. Daha iyi yıkama ve durulama sonuçları alınıyor. Aynı zamanda çevre dostu bir yıkama gerçekleştirilmiş oluyor.

• Bosch SMS44DW00T, fırçasız olarak ve düşük elektrik tüketimiyle çalışan Eco Silence Drive motora sahip bulunuyor. Yüksek randımanlı olmasına karşın oldukça sessiz çalışan Eco Silence Drive motor, gürültüye tahammülü olmayan kişilere doğrudan hitap etmeyi başarıyor. Etkili motor, uzun ömürlü yapısıyla da göz dolduruyor.

Teknik Özellikler

• Ürün Boyutları (Y x G x D): 84.5 x 60 x 60 cm

• Ürün Ağırlığı: 42.9 kg

• Yıllık Enerji Tüketimi: 290 kWh

• Su Tüketimi: 12 lt / program

• Ses Seviyesi: 52 dB

Yenilikçi Teknoloji ve Müşteri Güveni

Bosch, Robert Bosch tarafından 1886 senesinde Stutgart’ta "Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi" olarak kuruldu. Yenilikçi teknolojiler geliştirmeye ve müşteri güvenini öncelikli tutmaya önem veren marka, birçok farklı sektörde üretim gerçekleştirdi. Beyaz eşya ve tüketici elektroniği ürün gruplarıyla evlerde de kendisine yer edinmeyi başaran Bosch, satış adedi itibarıyla dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri oldu.

Kullanıcı Tarafından Belirlenebilen Kullanım Sıklığı

4 programlı ve zengin yıkama seçenekleri bulunan Bosch bulaşık makinesinin kullanım sıklığı, kullanıcı tarafından belirlenebiliyor. Çünkü yıkama alternatifleri, farklı miktar ve kirlilikteki bulaşıkların farklı şekillerde ve sürelerde yıkanmasına fırsat veriyor. Öncelikli olarak deterjan, parlatıcı ve tuz hazneleri doldurulan; ardından da raflarına bulaşıklar yerleştirilen makine, program seçimi yapılarak çalıştırılabiliyor.

 

 

 

 

 

 

Renk
Beyaz
Program
4
Kapasite
12 Kişilik
Ürün Boyutları (YxGxD)
85x60x60
Enerji Sınıfı
A+
Garanti Süresi (Ay)
36
Kullanım Şekli
Solo