Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Marka : BOSCH

3 Yıl Bosch Türkiye Garantisinde, Ücretsiz Kargo Ve Kurulum, Kapalı Kutu

 

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ..

 

 

 

 

Ürün Detayları

Bosch WGA252X0TR A+++ 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi


Program Sayısı

Şıklığı ile göz kamaştıran çamaşır makinesinin ultra konfor sağlayan 14 program sayısı, tüm kirli çamaşırları hijyenik bir şekilde temiler. Program sayısının çeşitliliği sayesinde her türlü kumaş tipi rahatlıkla yıkanabilir.


Yıkama Kapasitesi

10 kg yıkama haznesi sayesinde kullanıcılar dilediği çamaşırı tek seferde yıkamanın konforunu sağlar. Tüm yıkama fonksiyonları geniş hazne sayesinde etkili ve verimli bir şekilde temizlenerek sınıfının en iyi performansını sağlanabilir.


Enerji Verimliliği

A+++ enerji sınıfına dahil olan çamaşır makinesi, üstün özellikleri ile tüm kullanıcı tiplerinin kolayca çamaşırlarını yıkamasına ekonomik olarak çözümler üretir. Bütçe ve çevre dostu oluşu sayesinde profesyonel bir yıkama hizmeti sunar.Ergonomik Boyutları

84,8x59x59,8 cm boyutlara sahip çamaşır makinesi banyo, mutfak veya çamaşır odasına kusursuz bir şekilde monte edilebilir. Şık tasarımı sayesinde ortamın havasını değiştirerek gerçeküstü bir deneyim sunar.


Enerji Tüketimi

Yıllık 175 kWh enerji tüketimi gerçekleştiren çamaşır makinesi aynı performansı su tüketimiyle de gerçekleştirerek ultra ekonomik olmaktadır. En zorlu lekeleri çıkarırken minimum enerji harcayarak üstün kalitesini ortaya koyar.


Kontrol Paneli

Tüm kullanıcı tipleri için ergonomik ve pratik bir kullanım sunan kontrol paneli üzerinden gerekli ayarlamalarını kumaşlarının yapısına ve çamaşırlarının rengine göre yapabilen kullanıcılar bu sayede en zorlu lekeleri bile kusursuz bir şekilde temizlemenin keyfini çıkarır.

Renk
Beyaz
Maksimum Devir Hızı
1200
Enerji Sınıfı
A+++
Garanti Süresi (Ay)
36
Yıkama Kapasitesi
10 Kg