Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 lt No-Frost Buzdolabı

Marka : Samsung
Fiyat : ₺5.599,00(KDV Dahil)

 

3 Yıl Samsung Türkiye Garantisi, Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Kargo, Kapalı Kutu

 

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

 

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

-MAĞAZAMIZDAN GÖNDERDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL KUTULARINDA MUHAFAZA EDİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR. AYRICA HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZ TEŞHİR ÜRÜNÜ DEĞİLDİR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR.

-TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALARIYLA BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR.

-KARGOYLA GÖNDERİLEN 30 KİLOGRAMA KADAR OLAN ÜRÜNLERDE KAT TESLİMATI YAPILMAKTADIR, 30 KİLOGRAMDAN AĞIR OLAN ÜRÜNLER YASA GEREĞİ BİNA ÖNÜNE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

-ÜRÜNÜ KARGO FİRMASINDAN TESLİM ALMADAN ÖNCE KUTUSUNU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. EĞER KUTUDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON ( YIRTIK, DELİK, EZİK VS.) VARSA HİÇBİR EVRAĞA İMZA ATMADAN, KARG0 HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUNUZ (YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI BU BELGE ÇOK ÖNEMLİDİR) VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYIP GERİ GÖNDERİNİZ. AKSİ HALDE KARGO TESLİMATINDAN SONRA ÇIKACAK HASAR İLE İLGİLİ İADE VE DEĞİŞİM KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR! KARGODAN HASARLI TESLİM ALINAN ÜRÜNLERDE SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.

 -ÜRÜN KURULUMUNU YETKİLİ SERVİSLERE YAPTIRMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. BU ŞEKİLDE ÜRÜNDE BİR ARIZA OLMASI DURUMUNDA SERVİSTEN ALINACAK DEĞİŞİME UYGUNDUR TUTANAĞI İLE DEĞİŞİM VE İADELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. KURULUMU SERVİS TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN ÜRÜNLERDE SERVİS HARİCİNDE KUTUNUN AÇILMASI VEYA SERVİS HARİCİNDE KURULUM YAPILMASI DURUMUNDA DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILMAMAKTADIR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İYİ ALIŞ VERİŞLER DİLERİZ…

 

 

 

 

 

Yeni Nesil Teknolojiler Bir Arada

 • Twin Cooling Plus özelliği ile zenginleştirilen buzdolabı donanımı geleneksel modellerde %30 olan nemlilik oranını %70'e çıkararak yiyeceklerin tazeliğini koruması için elverişli bir ortam yaratıyor. Buzdolabının her tarafına yayılan eşit nem sayesinde gıdalar kurumadan uzun süre taze kalabiliyor.
 • Bölmeleri ayrı soğutma özelliğine sahip olan model, donmuş yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını önleyerek uzun süre aynı tadı korumalarına yardımcı oluyor. Bu sayede yiyecekler ilk günkü lezzetini koruyor.
 • 4 dönüşüm moduna sahip olan No frost özellikli buzdolabı, dondurucu alanını buzdolabına dönüştürerek esnek bir kullanım alanı yaratıyor. Bu modla birlikte özel durumlardan dolayı taze tutulması gereken yiyecekleri dondurucu bölümüne alarak buzdolabı koşullarında saklama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bu bölümü kapalı moda alarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Kolay kayan raf teknolojisi sayesinde köşede veya arkada bulunan yiyeceklere hızlı ve kolay erişim sağlayarak kullanışlı iç hacme sahip buzdolabının keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Dijital Inverter teknolojisine sahip olan cihaz, uzun süre sessiz çalışarak kullanıcı dostu özellikler sergiliyor. 7 seviyeli kademe ayarını otomatik olarak ayarlayan ürün, enerji tasarrufu ve uzun ömürlü performansı ile beğeni topluyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi : Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı : A+
 • Brüt Hacim : 468 Lt.
 • Dondurucu Kısım Hacmi : 111 Lt.
 • Ses Seviyesi   : 41 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi : 298 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD) : 182.5 x 70 x 72.6 cm
 • Kullanım Şekli: Solo
 • Dondurucu Özelliği: No Frost

Detaylarda Ortaya Çıkan Güçlü Performans

İdeal boyutları ve kar beyaz rengi ile göz dolduran model, mutfaklarda şık bir ambiyans yaratıyor. Güçlü özellikleriyle dikkat çeken No Frost tipi buzdolabı, hızlı soğutma ve dondurma seçenekleri ile her türlü ihtiyaca uygun çözüm üretiyor. Güçlü soğutma diye adlandırılan Power Cool fonksiyonu sayesinde yiyecek ve içecekleri dakikalar içerisinde soğutan ve istenilen kıvama getiren ürün, işlevsel performans sunuyor. Güçlü dondurma özelliği olan Power Freeze ise yiyecekleri katı hale getirmek ve buz yapmak için için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Tek tuşla yiyecek ve içecekler için istenilen ısı derecesi kolaylıkla ayarlanabiliyor. Deodorizer özelliği bakteri oluşumunun önüne geçerken kötü kokuları engelleyerek daha temiz bir kullanımı destekliyor. Temper camlı raf materyaline sahip olan yeni nesil buzdolabı, dayanıklı rafları ile uzun ömürlü kullanım özelliği sergiliyor. 4 adet raf sayısına sahip olan cihazın geniş kapı cepleri konfor sunuyor. Tazelik bölmesi, yumurta bölmesi ve meyve-sebze bölmesi bulunan Samsung RT46K6000WW/TR A+ 468 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı, her türlü gıda saklama ihtiyacına en uygun çözümleri bir araya getiriyor. 

Samsung: Beyaz Eşya Alanında Üstün Teknoloji

1938 yılında Güney Kore'nin Seul şehrinde kurulan teknoloji devi Samsung, 2000'li yıllarda elektronik ve teknoloji alanına ağırlık vererek kaliteli ürünleri ile dikkat çekmeyi başardı. Ar-Ge yapılandırması ve üstün tasarım kalitesi ile bir araya gelen ileri teknoloji sayesinde alanında çığır açan ürünlere imza atan şirket, beyaz eşya sektöründe de dünya çapında en beğenilen markalar listesinin ilk sıralarında yer alıyor.

 

Twin Cooling Plus™ teknolojisi ile gelen Samsung RT46K6000WW/TR özellikleri ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim vaat ediyor. Geniş iç hacmi ve enerji tasarruf seçeneği ile buzdolabı modelleri arasında öne geçmeyi başarıyor. Gelişmiş teknolojileri sayesinde yiyecekleri uzun süre koruyan Samsung buzdolabı yiyeceklerin ilk günkü kadar taze olmasını sağlıyor. Samsung'un yeni nesil buzdolabı modeli, farklı modları ile dondurucu ve buzdolabı seçenekleri arasında geçiş imkanı sunuyor. Sessiz çalışan Dijital İnverter Teknolojisi kullanıcıların kompresör hızını ayarlamalarına olanak tanıyor. Ayrıca ürün sahip olduğu LED ışıklar sayesinde yiyeceklerin net bir şekilde görünmesine izin veriyor. Samsung RT46K6000WW/TR fiyatı ile de kullanıcıların elde edebilecekleri uygun seçenekler sunuyor.

Samsung, Güney Kore'nin lider teknoloji devi firması olarak öne çıkıyor. Samsung sadece akıllı telefon modelleri ile değil beyaz eşya sektöründe de lider firmalar arasında yer alıyor. Buzdolabı modelleri ile de kullanıcılara farklı seçenekler sunan Samsung, RT46K6000WW/TR modeli ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Twin Cooling Plus™ teknolojisi içeren buzdolabı, geleneksel bir TMF'de sadece %30 olan nemlilik oranını %70 oranına çıkartarak buzdolabına konulan yiyeceklerin taze kalması için uygun ortam oluşturuyor. Bu sayede yiyeceklerin kurumasını önleyerek daha uzun süre taze ve lezzetli kalmalarını sağlıyor. Twin Cooling Plus™ sistemi bölmeleri ayrı ayrı soğuttuğu için beklenmedik kokular buzdolabından dondurucu bölgesine yayılmıyor. Böylece dondurulan yiyeceklerin orijinal tatları uzun süre korunuyor.

Yiyecekleri saklamak için kullanıcılara üstün esneklik sağlayan Samsung RT46K6000WW/TR özellikleri ile dikkat çekiyor. Dondurucu bölümünü ihtiyaç durumunda buzdolabına dönüştürmeye izin veren teknolojisi ile daha iyi bir buzdolabı deneyimi vaat ediyor. Bölmelerin sıcaklığını düşük elektrik akımını kullanarak 15°C'nin altında tutan enerji tasarrufu kapalı modu kullanıcılara sunulan seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.

Hızlı bir şekilde soğutma veya dondurma işlemi yapmak için soğuk havayı hızlı bir şekilde ileten buzdolabı farklı modlar ile kullanıcılara esneklik sunuyor. Sadece tek bir dokunuş ile Power Cool özelliğine erişmeye izin veren ürün yiyecek ve içecekleri hızlı bir şekilde soğutmayı sağlıyor. Power Freeze özelliği ise donmuş yiyecekleri katılaştırmak, dondurmaları soğuk tutmak veya buz yapmak için ideal bir seçenek haline geliyor.

Arkadaki yiyeceklere kolay erişmek için kolay kayan raf içeren Samsung buzdolabı, yiyecekleri kolayca saklamaya, düzenlemeye ve erişmeye izin veriyor. Kolay kayan raf sayesinde arkalarda veya köşelerde yer alan yiyeceklere erişmek mümkün oluyor. Dijital İnverter teknolojisi ile gelen buzdolabı, kullanıcıların soğutma taleplerine göre kompresör hızını 7 farklı seviye arasında otomatik olarak ayarlıyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde buzdolabı daha az enerji tüketirken ses üretimini minimuma indiriyor ve yıpranmadan uzun ömürlü bir performans sunuyor.

Yüksek verimlilik ile gelen LED aydınlatma sistemi, buzdolaplarında kullanılan geleneksel aydınlatma sistemlerinden daha ince, daha şık ve daha tasarruflu olması ile dikkat çekiyor. Yanlarda ve üstte bulunan lambalar buzdolabının her bir köşesini aydınlatıyor ve yiyecekleri daha iyi görmeye imkan tanıyor.

468 litrelik geniş iç hacmi ile dikkat çeken Samsung RT46K6000WW/TR 123 litre soğutucu hamine sahip olarak geliyor. Çoklu Akış ve No Frost soğutma teknolojileri ile gelen buzdolabı A+ enerji tasarrufu özelliği ile çevre dostu özellikler sunuyor. Gelişmiş özelliklerinin yanında Samsung RT46K6000WW/TR fiyatı ile kullanıcıların yanında yer alıyor. Kar beyaz renk seçeneği ve modern tasarımı ile şık bir görüntü sergileyen ve mutfaklara yakışır bir görüntüye sahip olan Samsung buzdolabı, üretim hatalarına karşı yeterli garanti süresi ile kullanıcılardan tam not alıyor.
 

 

 

 

 

 

 

 

Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik

Yalnız Twin Cooling Plus™ geleneksel bir üstten donduruculu buzdolabında 30% olan nemliliği, 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar.

 

 

 

 

* Samsung modelleri RT22SCSW2 ve RT6000K ile yapılan kurum içi karşılaştırmalı teste dayanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler

Twin Cooling Plus™ sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Dönüşüm Modu

Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın.

 

 

 

 

* Bölmelerin sıcaklığı düşük elektrik akımı kullanarak 15 °C'nin altında kalır

 

 

 

 

 

 

Arkadaki yiyeceklere kolaylıkla erişme

Buzdolabının içine erişirken genellikle engellere takılırsınız. Kolay Kayan raf yiyeceklerinizi etkili bir biçimde saklamanızı, düzenlemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar - arkada ve köşede kalanlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır

Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindeki her şeyi net olarak görün

Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Renk
Beyaz
Ürün Tipi
Çift Kapılı
Enerji Sınıfı
A+
Garanti Süresi (Ay)
36
Soğutucu Net Hacmi
342 lt
Dondurucu Net Hacmi
111 lt
Toplam Net Hacim
453 lt
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kullanım Şekli
Solo