Samsung UE-32T5300 HD 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon
Samsung UE-32T5300 HD 32
Samsung UE-32T5300 HD 32
Samsung UE-32T5300 HD 32

Samsung UE-32T5300 HD 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

Marka : Samsung
Fiyat : ₺3.149,00(KDV Dahil)

2 Yıl Samsung Türkiye Garantisi, Ücretsiz Kargo, Kapalı Kutu

 

 

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

Samsung UE32T5300AUXTK 32" 80 Ekran HD Smart LED TV

 

Klasik televizyon deneyimini bambaşka bir seviyeye taşımayı amaçlayan Samsung UE32T5300AUXTK 32" 80 Ekran HD Smart LED TV, kullanıcı gereksinimlerini birçok açıdan karşılamayı başarıyor. Görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra donanım kalitesinin getirdiği teknik özellikler ve şık tasarımla da çığır açan televizyon, Samsung'un inovasyona yönelik yaklaşımını en iyi şekilde ortaya koyuyor.

İşlevsel özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan cihaz, günümüz teknolojisinin gerektirdiği dijital sistemlerle entegrasyon kabiliyetine de sahip. Smart TV fonksiyonunun yardımıyla televizyonu, geleneksel kanalları izlemeye yarayan bir araç kimliğinden daha fazlası hâline getiren Samsung UE32T5300AUXTK, kullanıldığı ortamda da dekorasyonu son derece sade ve şık bir görünümle tamamlamayı başarıyor. İzleyin, oynayın ve bağlanın sloganıyla yola çıkan ürün; dizi, film ya da belgesel izlerken, oyun oynarken ve farklı görsel içeriklerinizi görüntülerken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kaliteyi ayağınıza getiriyor.

Büyüleyici Detaylar, Gerçekçi Görüntü

Kullanıcılara üst seviyede görüntü kalitesi sunan akıllı televizyon, ses nitelikleriyle görüntü kalitesini pekiştirerek sinema keyfini evinizde yaşamanızı sağlıyor. En gerçekçi renkleri, en doğru tonlarda aktaran ürün, konforlu bir çalışma ortamı yaratmanız için de oldukça ideal.

  • Cihazın sahip olduğu Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özelliği, en karanlık sahnelerde bile görsel ayrıntıların keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Geniş renk spekturumunun yardımıyla TV'nin parlaklık aralığını artıran HDR, çözünürlüğü önemli ölçüde destekliyor.
  • PurColor teknolojisi ise sizi içine çeken gerçekçi renklerle video izleme deneyiminizi benzersiz bir seviyeye çıkarıyor. PurColor, cihazın optimum görüntü performansı ve sürükleyici bir izleme deneyimi için farklı renk tonları sunmasına imkân tanıyor.
  • Ultra Net Görüntü özelliği de daha az bozulma yardımıyla gerçeğe en yakın görüntü kalitesini elde etmenizi sağlıyor.
  • Kontrast Artırıcı, kontrast seviyesini ayarlayarak düz görüntüye olağanüstü bir derinlik katıyor ve böylece çözünürlüğün vadettiği kalite destekleniyor.
  • Bilgisayarınızın ekranını kablosuz olarak yansıtmanızı mümkün kılan akıllı TV, evde istediğiniz çalışma ortamını yaratmanıza yardımcı oluyor.

Smart Hub ve Tek Uzaktan Kumandanın Keyfini Çıkarın

Cihazda yer alan Smart Hub özelliği farklı türdeki pek çok içeriği keşfetmenizi sağlıyor. Klasik televizyon izleme deneyimini farklılaştırmada etkin rol oynayan Smart Hub, tek uzaktan kumanda yardımıyla rahat şekilde kontrol ediliyor. Smart Hub bünyesindeki yerleşik uygulamalar yardımıyla farklı dijital platformlardaki içeriklere erişim sağlayabildiğiniz gibi, yine uygulamada bulunan web tarayıcısıyla da internette çevrim içi dolaşımın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik Wi-Fi bağlantısıyla kurulumu kolayca gerçekleştirilen Smart Hub'ı dilediğiniz zaman kapatabilir ve uydu alıcınızın sunduğu kanalları izlemeye devam edebilirsiniz.

Öte yandan tek kumanda özelliği sadece Smart Hub kullanımında işlevsellik kazanmıyor. TV'deki uydu alıcınızı kontrol etmek istediğinizde ya da oyun konsolunun bağlantılarını yapmanız gerektiğinde de tek uzaktan kumanda yardımıyla oturduğunuz yerden tüm işlemleri halledebilirsiniz. Cihazı standart bir televizyon olmaktan çıkaran Smart Hub, Samsung'un Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemin de en güzel örneklerinden biri.

Teknik Özellikler

  • Ekran: 32" 80 ekran
  • Çözünürlük: HD – 1366 x 768 piksel
  • Smart TV: Samsung Smart TV
  • Görüntü teknolojisi: LED
  • Bağlantı noktaları: 2 x HDMI – 1 x USB – Wi-Fi

Samsung: Akıllı TV Teknolojilerinde Öncü Marka

Dünyanın önde gelen akıllı TV üreticilerinden biri olan Samsung, marka kimliğinin sahip olduğu tüm yaklaşımları söz konusu ürün grubuna da yansıtmayı başarıyor. Kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmek amacıyla inovasyon odaklı çalışan marka, değişen teknoloji eğilimlerini de büyük bir dikkatle takip ediyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çözümleriyle ön plana çıkan Samsung, imal ettiği televizyonlarda 24 ay garanti süresi sunuyor. Marka teknoloji üretiminde farklılaşmanın taşıdığı anlamın farkında olarak dijital süreçlerdeki kabiliyetini de her geçen gün artırarak öncü konumunu korumayı başarıyor.

 

 

Ambilight Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 1366 x 768
Çözünürlük HD
Dahili Uydu Alıcı Yok
Ekran Ebatı 32 inç / 80 cm
Ekran Formatı 16:9
Garanti Tipi Samsung Garantili
Görüntü Teknolojisi LED
HDMI 2.1 Yok
HDMI Girişleri 2
Model Yılı 2020
Renk Siyah
Scart Yok
Smart TV Var
Wi-Fi Var